Intencje modlitewne z bieżącego miesiąca - grudzień

Intencje modlitewne miesiąc grudzień.

 

Intencja Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla moich dzieci oraz szczęśliwego rozwiązania i zdrowia dla mnie, męża, rodziców i rodzeństwa. O jak najszybsze znalezienie pracy dla męża i poprawę warunków mieszkaniowych i finansowych.
Kobieta

 

Intencja Proszę o pomoc dla brata Adama by powrócił do Pana Jezusa, i nasi rodzice, i dwie siostry, proszę o nawrócenie, Wiarę dla nich, całej rodziny , oraz proszę o modlitwę za mnie, o czystość, pełnienie Woli Boża, częste uczestniczenie we Mszy Św. Dziękuję
Kobieta

 

Intencja Maryjo już tylko Ty możesz mnie ocalić. Nie proszę o wiele ..ale dla mnie to całe życie i istnienie. Pomóż mi..
Kobieta

 

Intencja Matko Boska Bolesna, dziękuję Ci za dotychczasową pomoc i opiekę nad całą naszą rodziną. Mateczko, powierzam Ci moje dzieci i wnuka - czuwaj nad nimi nieustannie, wypraszaj im zdrowie, zgodę i miłość małżeńską, spokojną bezpieczną pracę i umacniaj ich ufność w Boże Miłosierdzie.
Kobieta

 

Intencja Maryjo Tobie zawierzam Mamę Stefania. PROSZĘ CZUWAJ I PROWADŹ W BEZPIECZNEJ OPERACJI KRĘGOSŁUPA. NIECH Twój Matczyny płaszcz rozpościera się nad Mama i prowadzi ręce Lekarza. JEZU Maryjo Józefie Kochamy Was
Kobieta

 

Intencja Damian Proszę o modlitwę za mnie, aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie, o uwolnienie mnie, o oczyszczenie mnie, o dary duch świętego dla mnie, o odblokowanie mnie Bóg zapłać za modlitwę..
Mężczyzna

 

Intencja Damian Proszę o modlitwę za mojego psa dobermana zefa, O uzdrowienie i uwolnienie mojego psa dobermana Zefa chorego na nowotwór Kości, Bóg zapłać za modlitwę
Mężczyzna

 

Intencja o dar stałego prezbitera dla wspólnot neokatechumenalnych w Czarnym Dunajcu.
Mężczyzna

 

Intencja o modlitwę, o Bożą pomoc w pomyślnym załatwieniu ważnej i pilnej sprawy ,która będzie miała wpływ na dalsze moje losy. Niech wola Boża się stanie. Bóg zapłać.
Kobieta

 

Intencja BOGU WIADOMEJ, PX, BÓG ZAPŁAĆ+
Mężczyzna

 

Intencja Damian Proszę o modlitwę za mnie, O wielką wiarę dla mnie, o wielką Miłość dla mnie, O wielką nadzieje dla mnie, O nawrócenie dla mnie, O wielkie siły do życia dla mnie, O wielkie siłę do działania, O dar Modlitwy dla mnie, Bóg zapłać za modlitwę.
Mężczyzna

 

Intencja Damian Proszę o modlitwę za mnie, O wielką pokorę dla mnie, abym podejmował bardzo odpowiedzialne decyzje dla mnie, O wielką pracowitość dla mnie, O przemianę mnie i mojego życia, O Bardzo Bardzo dobrą Prace dla mnie, Bóg zapłać za modlitwę.
Mężczyzna

 

Intencja Matko Boska Bolesna, prowadź bezpiecznie naszego syna w jego ciężkiej odpowiedzialnej pracy. Wspieraj go w trudnościach, czuwaj nad nim nieustannie i umacniaj jego ufność w Boże Miłosierdzie. Mateczko, wypraszaj synowi, jego żonie i dziecku łaskę zdrowia i Boże Błogosławieństwo na każdy dzień.
Kobieta

 

Intencja Matko Boska Bolesna, dziękuję Ci za dotychczasową pomoc i opiekę nad całą naszą rodziną i za wszelkie dobro otrzymane za Twoim modlitewnym wstawiennictwem.
Kobieta

 

Intencja O potrzebne łaski dla Jacka, rodziny, znajomych i przyjaciół. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
Mężczyzna

 

Poprawiony (niedziela, 17 grudnia 2017 18:36)