Intencje modlitewne z bieżącego miesiąca - maj

Intencje modlitewne miesiąc maj.

Intencja Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do mnie mojej żony, która w zeszłym roku rozwiodła się ze mną. O pojednanie, przebaczenie i uzdrowienie naszych serc, abyśmy znów byli szczęśliwą i kochającą się Rodziną!
Mężczyzna

Intencja Matko Boska Bolesna, powierzamy Ci nasze dzieci, z prośbą o bezpieczną podróż,dobry wypoczynek i szczęśliwy powrót do domu. Mateczko, czuwaj nad nimi nieustannie i umacniaj ich ufność w Boże Miłosierdzie.
Kobieta

Intencja Matko Boska Bolesna, proszę Cię o powrót do zdrowia naszego wnuczka oraz zgodę, miłość małżeńską i wzajemne zrozumienie dla jego rodziców. Mateczko, czuwaj nad nimi nieustannie, wspieraj ich w trudnościach i umacniaj w nich ufność w Boże Miłosierdzie.
Kobieta

Intencja Proszę o łaskę głębokiego przebaczenia w sercu, o odnowienie mojego życia przez Łaskę Bożą i o Boże Błogosławieństwo, O ochronę dla mnie i o objawienie mojego powołania. Oraz o łaskę pokuty. Panie Jezu, Maryjo oddaję wam też pragnienia mojego serca, które przechowuje Św Józef.
Kobieta

Intencja ZA PX
Mężczyzna

Intencja Błagam o modlitwę w intencji o zahamowanie zła ze strony Żanety oraz za Emilkę, by podczas przesłuchania zeznała prawdę. O siłę dla Krzysztofa i Anny w pokonywaniu trudności.
Kobieta

Intencja cud uzdrowienia Jadzi
Kobieta

Intencja Oby wnuk Janek nawrócił się do Kościoła i przestał być WROGIEM wiary, Boga i Kościoła O zdrowie dla Ani, Teresy i mamy Heleny. O poprawę bardzo trudnej sytuacji finansowej i możliwość powrotu do miejsca urodzenia. Serdeczne Bóg zapłać
Mężczyzna

Poprawiony (wtorek, 22 maja 2018 19:12)