Intencje modlitewne z bieżącego miesiąca - październik

Intencje modlitewne miesiąc październik.

Intencja Maryjo proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej. Matko ratuj ich, proszę.
Kobieta

Intencja Przez ręce Najświętszej Maryi Panny proszę Pana Jezusa o odpuszczenie grzechów, zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo dla całej rodziny oraz firmy w której pracujemy.
Mężczyzna

Intencja O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom
Kobieta

Intencja Matko Boża Bolesna proszę Cię o pomoc w ułożeniu mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą pomóż nam założyć katolicką rodzinę.
Kobieta

Intencja o odbudowanie zaufania do siebie samej i przebaczenie sobie - o mądrość Bożą, siłę do walki i umocnienie w chwilach słabości - głębokie zaufanie Bogu - o to, bym nie raniła więcej tak poważnie najważniejszych osób w moim życiu - żebym z Jego pomocą naprawiła to, co popsułam i więcej tego nie powtórzyła - o powrót do częstszej spowiedzi, spotkania ze Słowem
Kobieta

Intencja chciałabym prosić o modlitwę w intencji mojego męża Krystyna o laskę wiary nawrócenie pokorę przemianę serca żeby P.Jezus wyrwał go z sideł diabelskich zdjął mu klapki z oczu, uwolnił od narkotyków nieodpowiednich ludzi a postawił Bożych żeby zrozumiał ze zażywając narkotyki niszczy siebie i nasza rodzinę , o uratowanie naszego małżeństwa. a dla mnie o sile i cierpliwość w znoszeniu przykrości.
Kobieta

Intencja Matko Bolesna uproś mojej córce zdrowie i dar szczęśliwej rodziny i dar macierzyństwa.
Kobieta

 

Poprawiony (czwartek, 11 października 2018 20:46)