Intencje modlitewne z bieżącego miesiąca - marzec

Intencje modlitewne miesiąc marzec.

Intencja Matko, błagam o Twoją pomoc w relacji Sylwii i Adriana o błogosławieństwo boże, pokój, dobroć, radość i cierpliwość duszy oraz czyste serce oraz piękne przezycie Wielkiego Postu i Wielkanocy. Dziękuję.
Kobieta

Intencja Szczęść Boże Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienia mnie z nałogu nikotynowego, rzucenie palenia oraz rozeznanie dalszej drogi życiowej. Z góry serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Mężczyzna

Intencja Matko Boża przez wstawiennictwo św. Tereski od Dzieciątka Jezus, św. Charbela, św. Kamila de Lellis i św. Gabriela Possenti proszę ulecz moją kochaną mamę Krystynę z chorób, które tak bardzo jej dokuczają, proszę o pomyślne wyniki badań dla mamy, cud uzdrowienia, radość życia i długie życie w miłości bliskich.
Kobieta

Intencja Matko Boża błagam Cię o uratowanie mojego życia-błagam o ratunek finansowy w skrajnej,beznadziejnej i niebezpiecznej sytuacji.
Mężczyzna

Intencja Matko Boża Bolesna proszę za rodziców, brata kapłana Piotra o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę
Kobieta

Intencja O Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań, o bezpieczeństwo, o utrzymanie się w pracy i wyrozumiałość, o trwałe uzdrowienie, o ucharyzmatycznienie wspólnoty, o rozbudzenie charyzmatów dla mnie nadzwyczajnych, o motywację i cel, za sąsiadkę w jej trudnych intencjach.
Kobieta

Intencja O Blogoslawienstwo Boże, łaske uzdrowienia z wady wzroku dla Artura Ciekot
Mężczyzna

Intencja O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodzinki Agatki
Kobieta

Intencja ZA PX.BÓG ZAPŁAĆ.
Meżczyzna

Intencja O łaskę wymarzonej pracy i siły fizyczne i psychiczne do tej którą teraz wykonuje. O pokój w sercu i Bożą miłość.
Kobieta

Intencja Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława z choroby nowotworowej. Jezu ufam Tobie !
Kobieta

Intencja Bardzo proszę o modlitwę za mnie.
Kobieta

Intencja Bardzo proszę o modlitwę aby Jezus Miłosierny ulitował się nade mną i obdarzył mnie łaską poradzenia sobie z problemami w pracy, ich rozwiązana oraz łaską zdrowia psychicznego.
Mężczyzna

Intencja Matko Boska Bolesna, dziękuję Ci za 32 lata życia Małgosi, prosząc o zdrowie, dobrą pracę, zgodę i miłość małżeńską oraz nieustanną opiekę Bożej Opatrzności dla niej, jej synka i męża. Mateczko, wypraszaj im potrzebne łaski, wspieraj ich w trudnościach i umacniaj ich ufność w Boże Miłosierdzie.
Kobieta

Poprawiony (czwartek, 15 marca 2018 22:37)