Strona główna > Multimedia > Intencje > Intencje modlitewne z bieżącego miesiąca - kwiecień

Intencje modlitewne z bieżącego miesiąca - kwiecień

Intencje modlitewne miesiąc kwiecień.

 

Intencja Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla męża Jarosława, który cierpi na chorobę nowotworową. Stan bardzo ciężki. Jezu ufam Tobie!
Kobieta

Intencja Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie spraw sądowych oraz wszelkie potrzebne mu łaski.
Kobieta

Intencja Maryjo proszę ciebie o Boże błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny w każdej sferze naszego życia, Kocham cię Maryjo.
Kobieta

Intencja Matko Boska Bolesna, dziękuję Ci za dobre przeżycie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz za Twoją stałą obecność w życiu całej naszej rodziny.
Kobieta

Intencja Matko Boska Bolesna, powierzam Ci Kornelka, Małgosię i Piotrka, błagając dla nich o zdrowie, zgodę i miłość w rodzinie, dobrą pracę oraz nieustanną opiekę Bożej Opatrzności. Mateczko,prowadź ich bezpiecznie,wspieraj w trudnościach i umacniaj ich ufność w Boże Miłosierdzie.
Kobieta

Intencja P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
Kobieta

Intencja PX,PILNE BÓG ZAPŁAĆ+
Mężczyzna

Intencja o dar meza dla katarzyny i doroty i dary ducha swietego dla corek imarcina
Kobieta

Intencja Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia z ciezkiej choroby. Bog zaplac!
Kobieta

Intencja Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową. Stan ciężki. Jezu ufam Tobie
Kobieta

 

Poprawiony (wtorek, 17 kwietnia 2018 18:28)