Intencje modlitewne z bieżącego miesiąca - listopad

Intencje modlitewne miesiąc listopad.

 

Intencja Proszę o modlitwę w intencji Marii i jej rodziny. Bóg zapłać!
Kobieta

Intencja Za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie, załatwienie spraw urzędowych, ochronę od zła, opiekę w czasie podróży i błogosławieństwo w całym życiu dla naszej rodziny.
Mężczyzna

Intencja Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. O dobrego sędziego i adwokata. Bóg zapłać
Kobieta

Intencja Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Mogę modlić się z Wami za żywych i za Duszę w czyśćcu cierpiące proszę o intencje modlitewne od ludzi Jacek CP diecezja Płocka
Mężczyzna

Intencja Proszę o zdrowie na ciele i duszy dla dzieci Przemka, Daniela, Andrzeja, Beaty, męża Darka i dla mnie Doroty. Proszę o wierność w małżeństwie oraz o uzdrowienie narządów rodnych córki Beaty i moich Doroty. Proszę o Dary Ducha Świętego opiekę Matki Boskiej oraz w intencjach wiadomych Bogu.
Kobieta

Intencja Matko Boska Bolesna, błagam Cię o pomoc dla mojego syna. Wspieraj go w trudnościach, otaczaj go swoją opieką, prowadź bezpiecznie w trudnej pracy, pomóż mu podejmować dobre decyzję i umacniaj jego ufność w Boże Miłosierdzie. Mateczko, czuwaj nad jego rodziną, wypraszaj im zdrowie i potrzebne łaski oraz Boże Błogosławieństwo na każdy dzień życia.
Kobieta

Intencja Matko Boża, wyproś u Swego Syna o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.
Kobieta

Poprawiony (piątek, 16 listopada 2018 20:26)