Intencje modlitewne z bieżącego miesiąca - październik

Intencje modlitewne miesiąc październik.

Intencja Proszę o modlitwę w intencji mojego pobytu w Niemczech , żeby było tam bezpiecznie i nie było ataków terrorystycznych oraz żebym poznała tam wierzących, wartościowych ludzi. Proszę o łaskę prawdziwej bezinteresownej przyjaźni i czystej miłości, o opiekę Matki Bożej i ochronę przed złem.
Kobieta

Intencja Proszę o modlitwę za mnie w intencji znalezienia pracy i wyjścia z kłopotów finansowych
Mężczyzna

Intencja Proszę o modlitwę o pokorę, siły, wytrwałość, wiarę, nadzieję i miłość i przede wszystkim błogosławieństwo Boże w staraniach o odbudowanie związku na którym mi bardzo zależy. O uwolnienie z nałogów i wszystkiego co odciąga mnie od miłości. Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Amen. Dziękuje
Mężczyzna

Intencja Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, oczyszczenie serc, uzdrowienie z wielu chorób, Błogosławieństwo Boże dla Martynki i jej bliskich. Dziękuję.
Kobieta

Intencja W intencji by Artur wrócił do mnie, byśmy zbudowali trwały i silny związek. 
Kobieta

Intencja O potrzebny ratunek dla kilku rodzin wiadomych Bogu!Niech dobry Bóg wynagrodzi wszystkim za modlitwę!
Mężczyzna

Intencja Matko Boska Bolesna, dziękuję Ci za łaskę zdrowia oraz Twoją stałą pomoc i opiekę dla całej naszej rodziny.
Kobieta

Intencja Matko Boska Bolesna, proszę Cię o zdrowie, siły i wytrwałość dla Piotra. Prowadź go bezpiecznie i czuwaj nad nim nieustannie w jego trudnej, niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy.Wspieraj go w chwilach zwątpienia i załamania. Mateczko, miej w opiece jego żonę i synka, wypraszaj im zdrowie, wzajemne zrozumienie, zgodę i miłość małżeńską oraz umacniaj ich ufność w Boże Miłosierdzie.
Kobieta

Intencja Matko Boska Bolesna, wstawiaj się za całą naszą rodziną, wypraszaj nam potrzebne łaski, a zwłaszcza ulgę w cierpieniu dla mojej ciężko chorej mamy.
Kobieta

Intencja W intencji chorego na nowotwór Ludwika i ciężko chorej Mari - o dar uzdrowienia i wypełnienia woli Bożej
Mężczyzna

Intencja O usuniecie wszelkich przeszkód do założenia rodziny Ali o założenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym człowiekiem oraz zdrowie i potrzebne laski dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani
Kobieta

Intencja Matko Boża Bolesna dziękuję Ci za opiekę nade mną i moimi bliskimi, za wszystkie łaski ,którymi nas obdarza. Proszę nawracaj nas do Twego syna.Proszę obdarzaj nas zdrowiem, umacniają nas w wierze i trwaj przy nas w każdej potrzebie.Kochamy Cię najświętsza Panienka.
Kobieta

Intencja Maryjo błagam ocal mnie od wszelkiego zła i cierpień jakie na mnie spadają - pozwól zaznać odrobiny spokoju i poczucia bezpieczeństwa o losy całej mojej rodziny. Pomóż mi zachować pracę i odzyskać zdrowie. Pozwól zaznać choć trochę ulgi i oddechu. Ufam Ci i wierzę ..całym sercem.
Kobieta

Intencja Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, o uleczenie ze stwardnienia rozsianego oraz o modlitwę w intencji moich córek i męża - o zdrowie i błogosławieństwo Boże.
Kobieta

Intencja Matko Boska Bolesna, powierzam Ci moją synową, błagając dla niej o pomyślne wyniki badań i łaskę zdrowia. Spraw, by była dla męża powiernikiem, przyjacielem i wsparciem oraz by nigdy nie zwątpiła w sens ich małżeństwa i rodziny.
Kobieta


Intencja Matko Boska Bolesna, dziękuję Ci za Twoją stałą obecność w życiu całej naszej rodziny oraz za wszelkie łaski i dobro otrzymane za Twoim modlitewnym wstawiennictwem.
Kobieta

 

Poprawiony (wtorek, 17 października 2017 19:23)