Zmarł o.Piotr Soból CP

ZMARŁ O. PIOTR SOBÓL CP
o.piotr

Zawiadamiamy, że w poniedziałek 11 września br. o g. 22,00 odszedł do Domu Ojca o. Piotr Soból CP. "Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie... Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen."

Śp. ojciec Piotr Soból zmarł w 47. roku życia, 26. roku życia zakonnego i 22. roku kapłaństwa. Uroczystości pogrzebowe z bardzo licznym udziałem duchowieństwa i wiernych odbyły się w piątek 15 września - w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, którą bardzo umiłował zmarły pasjonista. Po Eucharystii sprawowanej pod przewodnictwem Administratora Archidiecezji Łódzkiej ks. bpa Marka Marczaka nastąpiło złożenie ciała śp. o. Piotra do grobowca Zgromadzenia Pasjonistów na cmentarzu pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Łódź, ul. Szczecińska 96/100). Na naszej stronie internetowej można odsłuchać zapis audio Mszy św. pogrzebowej z homilią - by do niego przejść, "kliknij" TUTAJ

Msze św. gregoriańskie w intencji śp. o. Piotra sprawowane będą: w niedzielę 17 IX o g.11,30; w dni powszednie o g. 18,00, a w kolejne niedziele o g.10,00. Zapraszamy do udziału!

Zachęcamy wszystkich, którzy spotkali na drodze życia śp. o. Piotra, by napisali swoje wspomnienie - świadectwo i przynieśli je do zakrystii, kancelarii lub przesłali nam przez stronę internetową. 

Niech w życiu i śmierci śp. o. Piotra będzie uwielbione Miłosierdzie Boże! Otoczmy modlitwą Zmarłego i Jego Bliskich.

Ojcowie Pasjoniści

Poprawiony (niedziela, 17 września 2017 22:17)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.