Strona główna > Archiwum

8 XI-Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie

8 XI - MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE 
 POD PRZEWODNICTWEM O. JÓZEFA WITKOwitko 4

Serdecznie zapraszamy w dn. 08 listopada (środa) 2017 r. o g. 18,00 na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, której będzie przewodniczył franciszkanin o. Józef Witko. W tym dniu nie ma Mszy św. o g. 17,30. Kościoł jest otwarty od g. 16,45. W kruchcie grupa Odnowy w Duchu Świętym rozprowadzać będzie świece, wodę, sól i olej do błogosławieństwa oraz pozycje książkowe i filmy religijne na DVD.

Nasz Gość to chętnie słuchany kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, który od kilkunastu lat odprawia Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Ojciec Witko gościł już w naszej parafii wielokrotnie - zdjęcia z tych Eucharystii oraz zapis audio homilii są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładkach: GALERIA i MULTIMEDIA.

Zachęcamy do zapoznania się w dziale MULTIMEDIA z zapisem audio homilii oraz modlitwy o uzdrowienie mających miejsce podczas Mszy Św. sprawowanej w naszej parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej w dn. 09 maja 2017 przez franciszkanina o. Józef Witko OFM. By przejść do transmisji Mszy Św., "kliknij" TUTAJ.

 

dodawanie komentarzy zablokowane.