Strona główna > Archiwum

Zapraszamy na film "Syn Królowej Śniegu"

12 II - ZAPRASZAMY DO KINA 
NA FILM PT. "SYN KRÓLOWEJ ŚNIEGU"
synkrolowejsniegu 1

Zapraszamy do kina na kolejny wartościowy film - tym razem jest to: "Syn Królowej Śniegu" w gwiazdorskiej obsadzie (m.in. Franciszek Pieczka, Anna Seniuk, Ewa Szykulska) i łączący cechy dramatu i współczesnej baśni, w której dobro walczy ze złem. Seans "Syna Królowej Śniegu" odbędzie się w poniedziałek 12 lutego o g. 19,15 w kinie "Helios" w CH Sukcesja. Bilety po 12 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii - osobiście lub pod nr tel.: kom. 783 068 972 lub stacjon. 42 652 76 50. Ilość miejsc ograniczona!

synkrolowejsniegu 2

"Syn Królowej Śniegu" to jednocześnie dramat i współczesna baśń, w której dobro walczy ze złem. Jego akcja rozgrywa się w dwóch przeplatających się ze sobą wymiarach - realistycznym oraz poetycko-baśniowym. Sześcioletni chłopiec Marcin (Maciej Bożek), spragniony miłości i ciepła, dzięki emerytowanemu pisarzowi Kazimierzowi (Franciszek Pieczka), ucieka do krainy fikcyjnych bohaterów Hansa Christiana Andersena. Tam, oddzielony parawanem fantazji od rzeczywistości, w której z różnych względów nie potrafi się odnaleźć, czuje się bezpieczny.

synkrolowejsniegu 3

Jego dwudziestokilkuletnia matka Anna (Michalina Olszańska) wychowuje go samotnie, ledwo wiążąc koniec z końcem. Żeby mieć pieniądze na wynajem pokoju u Zofii (Anna Seniuk) i utrzymanie, pracuje w centrum handlowym i knajpie. Zmagając się z prozą codzienności, pod presją otoczenia, nie dostrzega tego, co w życiu najważniejsze. Gdy pozna Kamila (Rafał Fudalej), pojawi się nadzieja na lepsze jutro. Tylko czy Anna, która próbuje przypodobać się pełnej pokus współczesnej rzeczywistości, wybierze właściwą drogę? Czasami jesteśmy zagubieni tak bardzo, że popełniamy błędy, których nie da się naprawić...

synkrolowejsniegu 4

 

dodawanie komentarzy zablokowane.