Zapraszamy na spektakl "Wzlecieć ku Słońcu"

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL OPARTY NA 
PISMACH ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS

Wzleciec ku Sloncu 1

Łódzcy pallotyni zapraszają 18 lutego 2018 r. o g. 16,30 na spektakl "Wzlecieć ku Słońcu. Poszukiwania według Pism św. Teresy od Dzieciątka Jezus" w wykonaniu Anny Gielarowskiej, aktorki ze Szczecina. Monodram będzie wystawiony w Sanktuarium Świętości Życia (Łodź, ul. Łagiewnicka 197/201).

"Wzlecieć ku Słońcu" to spektakl zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Stawia pytania o Miłość. Prezentuje "małą drogę" (dziecięctwo duchowe) 24-letniej Doktor Kościoła, francuskiej karmelitanki z końca XIX w ? Teresy Martin. Mówi o sile Słowa, o sposobie na życie dla każdego.

Wzleciec ku Sloncu 4

Monodram jest także odzwierciedleniem poszukiwań Sensu samej aktorki - po doświadczeniu "śmierci klinicznej". Anna Gielarowska obroniła pracę magisterską z teologii duchowości: "Dziecięctwo Boże drogą do świętości współczesnej rodziny w świetle Pism św. Teresy od Dzieciątka Jezus" (UKSW 2003; promotor: bp prof. Henryk Wejman). Monodram prezentowany był ponad sto razy: w kraju i poza granicami (m.in. w Australii podczas Światowych Dni Młodzieży 2008, w Europie: Anglia, Szkocja, Francja, Włochy, Ukraina).

Wzleciec ku Sloncu 3

Serdecznie zapraszamy!

Poprawiony (niedziela, 11 lutego 2018 18:29)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.