Strona główna > Archiwum

4 III - Podwórkowe Koła Różańcowe u pasjonistów

4 III - REGIONALNE SPOTKANIE 
PODWÓRKOWYCH KÓŁ RÓŻAŃCOWYCH

buczek 1

W niedzielę 4 marca w naszej parafii pw. Matki Boskiej Bolesnej odbędzie się Regionalne Spotkanie Podwórkowych Kół Różańcowych (PKR), w którym weźmie udział założycielka tego niezwykłego ruchu propagującego modlitwę różańcową - p. Magdalena Buczek. Rozpoczęcie spotkania o g. 11,00 modlitwą różańcową. Mszy Św. o g. 11,30 będzie przewodniczył redemptorysta o. Piotr Dettlaff CSsR - opiekun PKR. Po Mszy Św. zaplanowany jest koncert uwielbienia, a na koniec poczęstunek dla dzieci w Sali Siloe (dolny Kościół).

Wszystkie chętne dzieci prosimy, aby przyszły do Kościoła na g. 11,00 i przyniosły ze sobą różaniec św. Apelujemy do Rodziców o zachęcenie dzieci do przyjęcia tego zaproszenia i o liczną obecność, zwłaszcza dzieci komunijnych i rocznicowych.

Więcej nt. tej bardzo cennej inicjatywy odpowiadającej na orędzie, jakie Matka Boża skierowała w Fatimie za pośrednictwem trojga pastuszków, wzywając wszystkich ludzi do codziennego odmawiania różańca, można przeczytać, "klikając" TUTAJ.

A poniżej zamieszczamy fotorelację z poprzedniego takiego Regionalnego Spotkania Podwórkowych Kół Różańcowych, które odbyło się w naszej parafii w październiku 2013 roku:

buczek 2

buczek 5

buczek 3

buczek 6

buczek 7

buczek 8

buczek 10

buczek 9

 

dodawanie komentarzy zablokowane.