Strona gwna > Aktualnoci > Ogoszenia parafialne > Og. Parafialne-04.03.-3. Niedz. Wielkiego Postu

1. Intencje mszalne i Msze w. gregoriaskie przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. W kiosku parafialnym polecamy pras katolick, ksieczk modlitw rodzinnych, jubileuszowy raniec oraz filmy na DVD w promocyjnej cenie.

2. Dzi: bdziemy goci p. Magdalen Buczek zaoycielk Podwrkowych K Racowych oraz o. Piotra Dettlaffa - redemptoryst z Radia Maryja. Pocztek spotkania w Kociele o g. 11,00 modlitw racow. O g. 11,30 Msza w. z homili. Po Mszy koncert uwielbienia i poczstunek dla dzieci w Sali Siloe. Wszystkie chtne dzieci prosimy, aby przyszy do Kocioa na g. 11,00 i przyniosy ze sob raniec w.

3. Dzisiaj od g. 16,30 wymiana tajemnic raca w. w Sali Odczytw.

4. Zachcamy wiernych do przekazania 1% podatku na fundacj, ktra wspiera rehabilitacj chorego ministranta Norberta. Numer KRS 0000273196 - podany jest w gablocie i na stronie internetowej. Osoby, ktre nie otrzymay papierowej skarbonki na jamun wielkopostn przeznaczon na pomoc w rehabilitacji dla Norberta, mog we wasnym zakresie zbiera ofiar i przynie j w kopercie w Niedziel Palmow lub w Niedziel Miosierdzia. Mona rwnie przekaza ofiar dla Norberta przez wpat na konto parafialne z tytuem wpaty "Jamuna wielkopostna".

5. Zapraszamy na kurs przedmaeski. Spotkania w rody o g. 19,00 w Sali Odczytw przy kancelarii. Zapisy w kancelarii ? osobicie lub pod numerem telefonu.

6. Zapraszamy do udziau w naboestwach wielkopostnych: w pitki Droga Krzyowa: dla dzieci o g. 16,30 (dzieci przynosz swoje krzyyki na Drog Krzyow), dla dorosych - o g. 17,15, a o g. 20,00 w dolnym Kociele - Droga Krzyowa prowadzona przez modzie parafialn; w niedziele o g. 17,15 - Gorzkie ale.

7. W przysz niedziel o g. 13,00 Msza w. i spotkanie formacyjne dla kandydatw do bierzmowania oraz dla Rodzicw kandydatw. Obecno na spotkaniach jest obowizkowa.

8. Zgodnie z czytanym dzisiaj listem, nasza witynia jest Kocioem wyznaczonym do akcji "24 godziny dla Pana" - z moliwoci caodobowej adoracji Najw. Sakramentu i spowiedzi w. Pocztek w pitek 9 marca o g. 21,00 naboestwem pokutnym i adoracj Najw. Sakramentu oraz spowiedzi w. trwajc nieustannie do soboty do g. 18,00. Zakoczenie w sobot 10 marca o g. 18,00 Msz w., kiedy to nasza witynia bdzie jednoczenie wielkopostnym kocioem stacyjnym. Naboestwu i Mszy w. bdzie przewodniczy JE ks. bp Ireneusz Pkalski. Za udzia we Mszy w. i odmwienie koronki do Miosierdzia Boego mona uzyska odpust zupeny, a zoone w sobot ofiary na tac bd wsparciem dla najbiedniejszych rodzin z parafii. Bardzo prosimy wiernych o liczn obecno w pitek 9 marca o g. 21,00 na naboestwie pokutnym i w sobot 10 marca o g. 18,00 na Mszy w.

Zapraszamy parafian i wszystkich chtnych wiernych do spowiedzi witej w czasie "24godzin dla Pana". Nie odkadajmy spowiedzi w. na czas rekolekcji czy Niedzieli Palmowej, gdy bd wtedy dugie kolejki, a ojcowie pasjonici bd gosi rekolekcje w innych parafiach. W czasie "24 godzin dla Pana" bdzie zapewniony stay caodobowy dyur spowiednikw. Przyjdmy oraz zachmy naszych ssiadw i bliskich. Zachcamy te wiernych do pomocy w zadbanie o sta obecno w czasie "24godzin dla Pana" osb adorujcych Najwitszy Sakrament. Bardzo prosimy, aby reprezentanci z kadej Rodziny naszej parafii przyszli np. na 30-minutow modlitw do Kocioa. Nie zmarnujmy szansy, gdy Pan Jezus chce obdarowywa nas swoimi askami i bogosawiestwem.

9. Rekolekcje wielkopostne dla dorosych, dzieci i modziey odbd si w naszej parafii od Pitej Niedzieli Wielkiego Postu, czyli od 18 marca do rody 21 marca. Bdzie je prowadzi ks. Marcin Majsik - wikariusz z par. pw. Miosierdzia Boego w odzi. Msze w. w niedziel wg porzdku niedzielnego. W tygodniu Msze w. i nauki rekolekcyjne dla dorosych o g. 9,00 i 18,00. Dzieci przychodz pod opiek nauczycieli na wyznaczone godziny.

10. Druga sposobno na udzia w rekolekcjach tzw. "ostatniej szansy" prowadzonych w dolnym Kociele przez Ojcw Pasjonistw bdzie od Wielkiego Poniedziaku do Wielkiej rody - 26 do 28 marca o g. 20,00.

Poprawiony (sobota, 10 marca 2018 20:32)

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz nas na Facebooku

facebook

Patron dnia
Podzikowania i proby do Patronki par. M.B. Bolesnej
Odnowa w Duchu witym "aska Pana"
Wsplnoty parafialne
Nr konta parafii

Wpaty na konto parafii na prace remontowe lub dziea charytatywne:

Bank PKO BP SA

VI Oddzia w odzi

Nr Konta: 98 1020 3408

0000 4602 0133 0521

z dopiskiem tytuu wpaty.

Wntrze kocioa