Strona główna > Archiwum

11 VI - Msza św. z o. Józefem Witko

11 VI - MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE
 POD PRZEWODNICTWEM O. JÓZEFA WITKOwitko 4

Zapraszamy na kolejną Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie, którą będzie sprawował w naszej świątyni franciszkanin o. Józef Witko 11 czerwca (poniedziałek) 2018 r. o g. 18,00. Kościół będzie otwarty od g. 16,40. Tego dnia nie będzie odprawiana Msza św. o g. 17,30.

Nasz Gość to chętnie słuchany kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, który od kilkunastu lat odprawia Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Ojciec Witko gościł już w naszej parafii wielokrotnie - zdjęcia z tych Eucharystii oraz zapis audio homilii są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładkach: GALERIA i MULTIMEDIA.

Zachęcamy do zapoznania się w dziale MULTIMEDIA z zapisem audio homilii oraz modlitwy o uzdrowienie mających miejsce podczas Mszy Św. sprawowanych w naszej parafii przez franciszkanina o. Józef Witko OFM. By przejść do transmisji Mszy Św. - także tej ostatniej z 16.04.2018 - "kliknij" TUTAJ.

 

dodawanie komentarzy zablokowane.