Strona główna > Archiwum

13 V - I Komunia św. w naszej parafii

13 V - I KOMUNIA ŚW. W NASZEJ PARAFII
   20 V - ROCZNICA I KOMUNII ŚW. 
 Pierwsza Komunia 2

W niedzielę 13 maja podczas Mszy świętych o g. 10,00, o g. 11,30 i o g. 13,00 odbędą się w naszej parafii uroczystości I Komunii św. Prosimy wiernych o modlitwę w intencji dobrego duchowego przygotowania i przeżycia tego sakramentu przez dzieci i ich rodziny. Osoby niezwiązane z dziećmi przystępującymi po raz pierwszy do Sakramentu Eucharystii zachęcamy do wybrania się tej niedzieli na inne Msze św., by uniknąć nadmiernego ścisku. Dziękujemy wiernym za wyrozumiałość.

Natomiast gości towarzyszących dzieciom pierwszokomunijnym zachęcamy do pełnego uczestnictwa w Liturgii w intencji tych dzieci oraz do modlitwy za nie i ułatwieniu im, by przeżyły ten ważny dzień w atmosferze skupienia i bliskości Boga. Dlatego przypominamy, że w Kościele podczas uroczystości tylko upoważnione osoby robią zdjęcia i filmują. Informujemy też, że dla rodziców miejsca siedzące będą zarezerwowane, a pozostałych gości zapraszamy do zajmowania wolnych miejsc, również na chórze.

Z kolei w niedzielę 20 maja o g. 11,30 odbędzie się Msza Św. Rocznicowa dla dzieci z kl. IV. Prosimy o obecność wszystkich dzieci i rodziców w czasie Rocznicy I Komunii świętej. Spowiedź św. rocznicowa w czwartek 17 maja od g. 19,15 w Kościele.

Szczegółowe info dla rodziców pierwszokomunijnych dzieci podajemy w osobnym artykule - by do niego przejść, "kliknij" TUTAJ

 

dodawanie komentarzy zablokowane.