Strona główna > Archiwum

5 VI - Zapraszamy na film "Bóg nie umarł 3: światłość w ciemności"

5 VI - ZAPRASZAMY NA FILM
"BÓG NIE UMARŁ: ŚWIATŁOŚĆ W CIEMNOŚCI"

bognieumarl 1

Zapraszamy na wspólny seans kolejnego wartościowego filmu pt. "Bóg nie umarł: światło w ciemności". Pokaz odbędzie się we wtorek 5 czerwca o g. 19,15 w kinie "Helios" (CH "Sukcesja"). Bilety po 12 zł. Zapisy w kancelarii i zakrystii naszej parafii. Ilość miejsc jest ograniczona.

bognieumarl 3

Czasem wystarczy iskra, by rozproszyć mrok! Wokół kościoła Św. Jakuba narasta coraz więcej sporów. Przeciwnikom wiary przeszkadza fakt, że świątynia stoi na terenie uniwersytetu. Gdy pewnej nocy pożar pustoszy kościół, władze uczelni postanawiają wykorzystać okazję, by usunąć parafię ze swojego terenu. Wielebny Dave zmaga się z pogróżkami i szykanami. Dodatkowe wątpliwości w jego sercu zasieje pojawienie się dawno niewidzianego rodzonego brata, który niespodziewanie włączy się w konflikt wokół kościoła. Gorzkie wspomnienia powrócą, otworzą się dawne rany. Bracia będą musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami z przeszłości.

bognieumarl 2

"W naszym społeczeństwie i kulturze mamy teraz dużo ciemności" - wyjaśnia David A.R. White, który powraca do roli Dave'a i ponownie produkuje kolejny film z serii "Bóg nie umarł", którego dwie części cieszyły się znakomitą frekwencją w polskich kinach. "Jest dużo gniewu; dużo walki. Nie można włączyć wiadomości nawet przez sekundę, żeby nie zobaczyć czegoś, co głęboko niepokoi. To jest czas w naszym społeczeństwie, kiedy wydaje się, że mamy tak wiele napięć - mamy lewicę, mamy prawicę i nikt nie może się z nikim zgodzić. Ten film to potwierdza. To film o nadziei, o miłości, o uzdrowieniu i ostatecznie o przebaczeniu."

bognieumarl 4

By zapoznać się z recenzją oraz zawiastunem tego filmu, "kliknij" TUTAJ.

 

dodawanie komentarzy zablokowane.