Strona główna > Aktualności > Ogłoszenia parafialne > Ogł. Parafialne-03.06.- IX Niedz. Zwykła

Ogł. Parafialne-03.06.- IX Niedz. Zwykła

1. Dziękujemy wiernym za liczny udział w procesji Bożego Ciała i za okazywaną pomoc, za ofiary złożone na kwiaty do ołtarzy, za przyniesione suszone płatki kwiatów na procesję. Dziękujemy też za systematyczne przynoszenie makulatury.

2. Zapraszamy w ramach oktawy Bożego Ciała do uczestnictwa we Mszy św. o g. 18,00 połączonej z procesją eucharystyczną wokół Kościoła. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków, LSO i Asystę oraz nowe osoby do wsparcia Asysty w niesieniu sztandarów. Na zakończenie oktawy w czwartek 07 czerwca poświęcenie wianków.

3. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwa do Serca Pana Jezusa - po Mszach św. o g. 18,00.

4. Dziś: po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej; od g. 16,00 wymiana tajemnic; o g.17,15 różaniec św. w górnym kościele.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca: o g. 18,00 Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne oraz za wspólnotę Jedność Wieczernika.

6. W piątek 8 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. jak w dzień powszedni. W piątek można spożywać pokarmy mięsne. W sobotę 9 czerwca przypada święto Niepokalanego Serca Maryi.

7. Zapraszamy na film pt. "Bóg nie umarł. Światło w ciemności" 5 czerwca o g. 19,00 w kinie "Helios" ("Sukcesja"). Zapisy w kancelarii i zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na tacę na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej.

9. Zapraszamy:

- W poniedziałek 11 czerwca o g. 18,00 na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, której będzie przewodniczył franciszkanin o. Józef Witko;

- Na warsztaty biblijno - turystyczne dla rodzin i osób dorosłych z wykładami biblijnymi i zwiedzaniem;

- Na pielgrzymki zagraniczne: do Lourdes i Ziemi Świętej.

Szczegóły na plakatach w gablocie. Zapisy w kancelarii parafialnej.

10. Misjonarze Klaretyni zapraszają w sobotę 9 czerwca na Jubileusz 25-lecia powstania ich parafii. Rozpoczęcie Mszą św. o g. 12,00, a po niej wspólnotowy poczęstunek w ogrodach parafialnych. Serdecznie zapraszamy.

11. W niedzielę 17 czerwca po Mszy św. o g. 11,30 odbędzie się kolejny piknik parafialny z wieloma atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcamy do licznego udziału i prosimy o upieczenie ciast przez wiernych. Dochód z pikniku przeznaczymy jako wsparcie na rehabilitację ciężko chorego ministranta Norberta.

Poprawiony (sobota, 09 czerwca 2018 19:37)

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież