17 VI Parafialny Piknik Rodzinny

17 VI - PARAFIALNY PIKNIK RODZINNYpiknik parafialny1

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym Parafialnym Pikniku Rodzinnym - tym razem odbędzie się on 17 czerwca br. w godz. 12,30 - 16,00. Spotykamy się tradycyjnie na placu wokół figurki Matki Bożej. W programie liczne niespodzianki, gry, zabawy prowadzone przez wolontariuszy oraz ciasto, herbata i inne atrakcje dla dzieci i rodzin... Spośród atrakcji, które możemy już zdradzić, warto wymienić:

- występ znanego z koncertów w naszej parafii Zespołu Pieśni Ludowej "Okaryna" z Justynowa i Janówki gm. Andrespol;

- możliwość wspólnego zdjęcia i rozmowy z tegoroczną Miss Talent i II Wicemiss Ziemi Łódzkiej pochodzącą z naszej parafii - by zobaczyć jak piękne mogą to być zdjęcia, zapraszamy na Instagram miss Olivii - "kliknij" TUTAJ lub zobacz poniżej:

NORBERT 12

- wspólna zabawa i wykonanie malunków na skórze w wykonaniu Grupy Animacyjnej "Z tyłu do przodu" znanej z poprzednich pikników;

- podziwianie quadów i innych pojazdów terenowych;

- szaleństwa na trampolinie...

...i wiele innych atrakcji!

Plakat Piknik 2018

Dochód z pikniku przeznaczymy jako wsparcie na rehabilitację ciężko chorego Norberta - ministranta z naszej parafii, na rzecz którego w niedzielę 17 VI po każdej Mszy św. będziemy również zbierać ofiary do puszek. O sytuacji Norberta więcej piszemy w osobnym artykule - by do niego przejść, "kliknij" TUTAJ.

Zachęcamy życzliwe osoby do włączenia się w organizację pikniku, np. poprzez upieczenie ciast i przyniesienie ich do Salki Odczytów (przed kancelarią) do g. 11,30 czy poprzez przygotowanie miejsca pikniku (zapraszamy - zwłaszcza panów - do kruchty kościoła 17 VI o g. 8,00).

Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do licznego udziału w pikniku!

Gorąco zapraszają - Pasjoniści i Wolontariusze.

piknik1

Poprawiony (niedziela, 10 czerwca 2018 20:56)

 

dodawanie komentarzy zablokowane.