Strona główna > Aktualności > Ogłoszenia parafialne > Ogł. Parafialne-24.06.- XII Niedz. Zwykła

Ogł. Parafialne-24.06.- XII Niedz. Zwykła

1. Dziękujemy wszystkim wiernym, którzy zaangażowali się w parafialny piknik rodzinny oraz za złożone ofiary na rehabilitację ciężko chorego ministranta Norberta.

2. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej oraz książek i filmów na DVD.

3. W środę 27 czerwca o g. 18,00 Msza św. w 5. rocznicę śmierci o. Mariusza Ratajczyka CP - byłego proboszcza naszej parafii. Zapraszamy do modlitwy.

4. W piątek 29 czerwca przypada uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. jak w dzień powszedni. W tym dniu zbierane są ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Puszka na ofiary będzie wystawiona pod chórem Kościoła.

5. W niedzielę 1 lipca wymiana tajemnic dla czcicieli różańca św.; o g. 17,15 różaniec św. w górnym Kościele.

6. W lipcu po Mszy św. o g. 18,00 będziemy odmawiać Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa, do której nabożeństwo jest szczególnie kultywowane u pasjonistów.

7. W lipcu i sierpniu będzie obowiązywał wakacyjny cykl Mszy św.: w dni powszednie Msze Św. o 6,30; 8,00; 17,30 i 18,00; w niedziele będzie dodatkowa Msza Św. o g. 20,00, a nie będzie Mszy Św. o g. 13,00; pozostałe Msze Św. w niedziele bez zmian. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-17,00. W soboty w czasie wakacji kancelaria nie będzie czynna.

8. Rusza trwająca do końca sierpnia akcja parafialnej Caritas na rzecz potrzebujących dzieci pt. "Kolorowy Tornister" - z drzewka przy filarze można pobrać karteczkę z listą przyborów szkolnych, zakupić je i dostarczyć kancelarii lub zakrystii.

9. Wszystkim wiernym życzymy na czas wakacji i urlopów błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej. Zachęcamy wiernych, a zwłaszcza dzieci i młodzież, do uczestnictwa we Mszy św. w czasie wakacji. Przypominamy także o odpowiednim stroju w świątyni w czasie nabożeństw.

10. Centrum Promocji Duchowości Pasyjnej pw. św. Gemmy Galgani zaprasza na pielgrzymkę do Włoch w dniach 25 sierpnia - 5 września br. W programie m.in. Padwa, Lukka, Asyż, Cascia, Monte Cassino, San Giovanni Rotondo, Monte Sant'Angelo, Manoppello, San Gabriele. Szczegóły u o. Rafała (tel. 667 554 438). Program na: www.swietagemma.pl i na naszej stronie internetowej www.pasjonisci.pl

Poprawiony (sobota, 30 czerwca 2018 20:03)

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież