Strona główna > Aktualności > Ogłoszenia parafialne > Ogł. Parafialne-23.09.- XXV Niedz. Zwykła

Ogł. Parafialne-23.09.- XXV Niedz. Zwykła

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: "Niedziela", "Gość Niedzielny", "Idziemy". Są też do nabycia różańce św. dla dzieci I - komunijnych.

2. Rodzice dzieci z kl.III, które mają przystąpić do I Komunii Św. w maju 2019 r. zapisują swoje dziecko w kancelarii parafialnej do końca września. Jest to nowy przepis, który obowiązuje we wszystkich parafiach od 01.09.2018. Przy zapisie dziecko otrzymuje indeks. Rodzice mają dostarczyć do kancelarii odpis aktu chrztu św. swojego dziecka. Uroczyste rozpoczęcie przygotowania do I Komunii Św. z poświęceniem różańca św. nastąpi w niedzielę 7 października Mszą św. o g. 11,30. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla dzieci z kl. III i ich rodziców. Obecność jest obowiązkowa.

3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na tegoroczny kurs. Wszyscy uczniowie - zarówno kl. III gimnazjum, jak i uczniowie kl. VIII i VII szkół podstawowych zapisują się w kancelarii parafialnej do końca września. Jest to nowy przepis, który obowiązuje we wszystkich parafiach od 01.09.2018. Przy zapisie uczniowie otrzymują indeks. Uroczyste rozpoczęcie kursu ze spotkaniem organizacyjnym dla kandydatów i ich rodziców nastąpi w niedzielę 7 października Mszą św. o g. 13,00.

4. W tym tygodniu:

- W piątek 28 września o g. 15,00 na skrzyżowaniu ulic: Aleksandrowska i Traktorowa będziemy odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopośko - spowiednika św. Faustyny (akcja "Iskra").

- W sobotę 29 września przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Poprawiony (sobota, 29 września 2018 23:40)

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież